Gra

Wzór opisu gry - skopiuj źródło tej strony do opisu gry, którą dodajesz i popraw odpowiednio.

naznaczeni.png

Okładka podręcznika

(wstawiając rysunek załącz go do tworzonej strony, następnie w powyższym źródle podmień adres pliku i ustaw "szer" na szerokość o jakieś 10 pikseli szerszą od twojego rysunku, tak żeby był ładnie w środku ramki, zmień też opis, możesz dodać okładkę lub inne rysunki z podręcznika)

Przedstaw' tutaj opis gry. Nie zmieniaj tego szablonu! Wybierz "edytuj", skopiuj zawartość okna edycyjnego i wklej do okna, gdzie edytujesz opis dodawanej właśnie gry. Aby załadować ilustracje, załącz do strony z opisem rysunek, a następnie zmodyfikuj powyższy kod tak jak opisałem w nawiasie. Jeśli nie dodajesz ilustracji, usuń odnośniki do ilustracji zamieszone na początku tego szablonu.

informacje

  • autor/autorzy: imiona autorów gry
  • oficjalna strona: adres.pl - tutaj napisz krótko co można znaleźć na oficjalnej stronie
  • podręcznik/podręczniki: możesz podać adresy, gdzie znajduje się podręcznik albo po prostu umieścic tu informację w jakim formacie jest dostępny (i czy jest dostępny)

odnośniki

  • tutaj możesz podać kilka linków związanych z twoim systemem

Nie zapomnij o dodaniu tagów opisujących najlepiej czym jest twoja gra: np. fantasy heroic dark współczesność. Jeśli korzystasz z gotowej mechaniki możesz dodać jej nazwę jako tag.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 2.5 License.