Gra
naznaczeni.png

Okładka podręcznika

(wstawiając rysunek załącz go do tworzonej strony, następnie w powyższym źródle podmień adres pliku i ustaw "szer" na szerokość o jakieś 10 pikseli szerszą od twojego rysunku, tak żeby był ładnie w środku ramki, zmień też opis, możesz dodać okładkę lub inne rysunki z podręcznika)
Jeśli nie wstawiasz rysunku, usuń to powyżej. Usuń też wszelki niepotrzebny tekst (w tym tą linijkę).

Nazwa gry to gra o… Przedstaw tutaj opis gry. Aby załadować ilustracje, załącz do strony z opisem rysunek, a następnie zmodyfikuj powyższy kod tak jak opisałem w nawiasie. Jeśli nie dodajesz ilustracji, usuń odnośniki do ilustracji zamieszone na początku tego szablonu.

informacje

  • autor/autorzy: imiona autorów gry
  • oficjalna strona: adres.pl - tutaj napisz krótko co można znaleźć na oficjalnej stronie
  • podręcznik/podręczniki: możesz podać adresy, gdzie znajduje się podręcznik albo po prostu umieścic tu informację w jakim formacie jest dostępny (i czy jest dostępny)

odnośniki

  • tutaj możesz podać kilka linków związanych z twoim systemem

Nie zapomnij o dodaniu tagów opisujących najlepiej czym jest twoja gra: np. fantasy heroic dark współczesność. Jeśli korzystasz z gotowej mechaniki możesz dodać jej nazwę jako tag.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Noncommercial-Share Alike 2.5 License.